Zaposlitev v Kovintrade

V Kovintrade d.d. Celje cenimo znanje in spodbujamo zavzetost in ustvarjalnost posameznikov. Zato pozdravljamo ljudi, ki so pripravljeni na izzive in si želijo nove izkušnje. Prizadevamo si, da zaposlenim omogočamo čim boljše pogoje za delo in razvoj, veliko pozornosti pa namenjamo tudi zdravju in dobremu počutju zaposlenih.

V Centralnem skladišču Štore zaposlimo

SKLADIŠČNIKA (m/ž)

Opis delovnega mesta:
– razkladanje, merjenje, označevanje, skladiščenje, pripravljanje in nakladanje blaga
– upravljanje z delovnimi sredstvi, napravami, stroji in pripomočki
– vzdrževanje delovnih sredstev in naprav ter pripomočkov
– urejanje delovnega okolja
– tračno in plamensko rezanje kovin in embaliranje blaga

Pričakujemo:
– srednje poklicno izobrazbo
– organizacijske sposobnosti, urejenost
– sposobnost dela v timu
– zaželjen je izpit za viličarja in mostnega dvigala

Nudimo:
– delovno razmerje za nedoločen čas,
– delo v urejenem in dinamičnem okolju,
– stimulativno plačilo za opravljeno delo.

Ponudbe z kratkim življenjepisom, pošljite na elektronski naslov:
kadrovskasluzba@kovintrade.si