Zaposlitev v Kovintrade

V Kovintrade d.d. Celje cenimo znanje in spodbujamo zavzetost in ustvarjalnost posameznikov. Zato pozdravljamo ljudi, ki so pripravljeni na izzive in si želijo nove izkušnje. Prizadevamo si, da zaposlenim omogočamo čim boljše pogoje za delo in razvoj, veliko pozornosti pa namenjamo tudi zdravju in dobremu počutju zaposlenih.

Vodja prodaje – skrbnik ključnih kupcev na madžarskem trgu (m/ž)

Vaše naloge:

  • aktivno razvijanje posla, organiziranje in izvajanje, predstavitev ter vodenje pogajanj,
  • iskanje novih potencialnih kupcev, obiskovanje dosedanjih kupcev in sklepanje prodajnega posla,
  • skrb za pogodbena razmerja s ključnimi poslovnimi partnerji in kupci,
  • nenehno spremljanje zadovoljstva strank in aktivnosti konkurence ter iskanje optimalnih rešitev,
  • spremljanje terjatev do kupcev in skrb za učinkovit proces izterjave,
  • povezovanje, prenos znanja in informacij ter proaktivno iskanje rešitev.

Pričakujemo:

  • vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge smeri,
  • vsaj 5 let delovnih izkušenj s področja komerciale,
  • sistematičnost in dobre organizacijske sposobnosti, natančnost pri delu ter timska usmerjenost,
  • željo po doseganju in preseganju prodajnih rezultatov,
  • samoiniciativnost, samostojnost in prodornost,
  • komunikativnost in pozitivno naravnanost,
  • aktivno znanje madžarščine in/ali angleščine
  • poznavanje dela z računalnikom (Office),
  • vozniški izpit »B« kategorije.

Ponujamo vam:

  • stimulativno plačilo,
  • delo v mednarodnem, dinamičnem in uspešnem kolektivu,
  • možnost za karierno in osebnostno rast,
  • mentorsko podporo pri začetnem spoznavanju poslovnih modelov, proizvodov in procesov podjetja,
  • delovno razmerje za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim delom,

Kraj opravljanja dela je v Budimpešti. Izbrani kandidat bo uvajalno obdobje začel na sedežu podjetja, Mariborska cesta 7, Celje.

Smo vzbudili vaše zanimanje? V kolikor ste pripravljeni sprejeti izziv, vas vabimo, da nam posredujete vaš življenjepis. Prijave sprejemamo izključno preko elektronske pošte.

kadrovskasluzba@kovintrade.si

Zagotavljamo vam zaupno obravnavo prijav.